Zadrżała w jego objęciach Te słowa pełne namiętności znowu wzbudziły

Informacje

Dodany: 2017-12-14
Kategoria: Anonse kobiet

art

Dostrzegła na jego obliczu wyraz gniewu. Czuła, iż fala krwi odpłynęła jej z twarzy, lecz słowa pastora sprawiły, iż postanowiła pokonać zwykły swój lęk. Ale, Eustace, czy to prawda? zagadnęła szeptem. Czy to prawda, iż żona tego człowieka umiera? Jeżeli to jest prawda, to przecież ty na pewno go uwoliusz! Uścisk jego dłoni stał się teraz mocniejszy. Zamierzasz stosować wobec mnie metody nieposłuszeństwa? rzekł ostrzegawczo. Wzrok jego był piorunujący, lecz ona zdobyła się jeszcze na odwagę. Tak, zamierzam zawołała z rozpaczą. Eustace, dotychczas o nic cię nie prosiłam. Czy nie mógłbyś uczyiuć dla mnie tej jednej rzeczy? i Spojrzenie jej spotkało się z jego gniewnym wzrokiem i na chwilę znowu opanował ją dawny strach, pomyślała jednak, iż jeżeli nie wytrwa do końca, to nigdy już nie zdobędzie się na ponowne śmiałe wystąpienie. Dziwisz się, widząc mnie. taką rzekła pośpieszme drżącymi wargami. Ale muszę mówić. Skoro mam zostać twoją żoną, nie możesz traktować mnie, jak służącą. W spojrzeniu jego nastąpiła naglą zmiana. Gniew minął, lecz nieustępliwość wciąż widoczna była na jego twarzy. Trzęsła się ze strachu i zdenerwowania, lecz patrzyła mu prosto w oczy nawet wówczas, gdy zbliżył się do niej. Ach, Daphne, najdroższa! szeptał, przyciągając ją mocno do siebie. Nigdy jeszcze nie byłaś tak rozkoszna! Zaczynasz walczyć o swoje prawa, czy tak? Myślisz, iż w żadnym wypadku nic będę ci mógł odmówić? Zadrżała na dźwięk jego rozkazującego tonu i tej pieszczoty, pełnej zaborczej namiętności. v Nie powinnaś się bać rzekł, pochylając swą twarz ku jej twarzy. Nawet kobieta powinna mieć swoje prawa. Ale nie zapominaj o jednym. Skoro ja mam ci niczego nie odmawiać, muszę od ciebie otrzymywać coś w zamian. Miłość lubi spłacać długi, maja droga. Musisz obdarzać mnie szczodrą dłonią swoimi pieszczotami.

Zadrżała w jego objęciach. Te słowa, pełne namiętności znowu wzbudziły w jej duszy lęk. Czy możliwe jest, iż kiedyś z ochotą będzie mu dawała to, czego od niej żądał? Zwątpienie zrodziło się w jej sercu i nie opuściło jej nawet w tej chwili, gdy odwzajemniała mu gorący pocałunek. Jedynym uspokojeniem była pewność, iż posiada jednak nad nim władzę, jaka silniejsza jest od jego żelaznej woli. Z drugiej znów strony wiedziała, iż sowicie będzie musiała opłacić swoje chwilowe zwycięstwo. Ucieszyła się bardzo, słysząc delikatne pukanie do drzwi. Na progu ukazała się pochylona postać starej Ogloszenia towarzyskie. Panno Dino, pani Everard obudziła się i prosi, aby panienka zechciała przyjść do niej. Zaraz idę zawołała pani z seks ofert z westchnieniem ulgi, po czym spojrzała niespokojnie na Eustacea pozwolisz mi, prawda? Nie jestem ci już potrzebna?

Nie, mam kilka spraw do omówienia z seks oferty Kulaskiem odparł. Później się spotkamy. o ~ . palił papierosa, gdy pani z seks ofert wychodziła z pokoju.