Wyciągnął do gościa rękę i uścisnął

art

Witam zawołał witam! i przyciągnąwszy ją do siebie, pocałował serdecznie w czoło. r i v XS Przytuliła się doń na chwilę, a na twarzy jej było widać podniecenie. Och, tatusiu wyszeptała cicho tatusiu. _Trzymając ją pod ramię, otworzył drzwi do pokoju. Chodź ze mną rzekł i przedstaw mnie swemu nowemu przyja cielowi. Muszę mu podziękować za troskliwą opiekę nad tobą. pani z seks ofert uśmiechnęła się i usłuchała polecenia ojca. , . , To. to jest mój tatuś wyszeptała, stojąc na progu. Sir Eustace niedbałym ruchem podniósł się tutaj z miejsca. Wysoka jego sylwetka zdawała się wypełniać całą przestrzeń niewielkie go pokoju. Wyglądał dzisiaj jeszcze wspanialej, niż zazwyczaj. Ach, pan wraca właśnie z polowania? zapytał. Myślę, iż państwu nie przeszkadzam. Okropną mamy dziś pogodę. Musi pan być szczęśliwy, iż pan nareszcie wrócił do domu. Pani Bathurst wysoka, koścista kobieta, o ostrych rysach twarzy, jakie zachowały jednak ślady dawnej urody, nie pozwoliła mężowi odpowiedzieć na przywitanie gościa. Guy, ten pan oświadczył mi się o rękę Diny. Stało się to całkiem nieoczekiwanie, ale takie rzeczy zdarzają się coraz częściej. Musisz wyrazić swoją zgodę, bo ja już postanowiłam nie czynić żadnych przeszkód. Wolnego, wolnego! zaśmiał się Bathurst. Nie bądź taka porywcza. Czy mam przyjemność gościć u siebie sir Eustacea Studleya? Bardzo mi miło poznać pana.

Wyciągnął do gościa rękę i uścisnął mu dłoń z koleżeńską poufałością. Dinie przyszło na myśl, iż przykra atmosfera, panująca dotychczas, zmieniła się z chwilą ukazania się ojca. Ten zawsze potrafił zachować się swobodnie. i Sir Eustace tymczasem uśmiechał się z pewną wyższością. Właściwie nie powinienem w tej chwili męczyć pana tymi sprawami rzekł. Powinienem może zaczekać nieco na uzyskanie pańskiej zgody w sprawie naszych zaręczyn, lecz jestem człowiekiem gwałtownym i chciałbym się upewnić, nim jeszcze opuszczę gościnny dom państwa. Stanęliśmy w Great Mallowes w hotelu Royal Stag. Pozwoli pan, iż jutro rano przyjadęaby obszerniej omówić sprawy, związane z naszym ślubem. Och, czemu się pan spieszy? zawołał Bathurst wesoło. Musi się pan napić z nami herbaty! Przyznam, iż to wszystko jest dla mnie niespodzianką, ale niespodzianką miłą. Lidio, co słychać z herbatą? A może woli pan szklaneczkę whisky z sodową wodą?

Prosiłbym raczej o herbatę uśmiechnął się sir Eustace i zajął dawne swe miejsce w fotelu. Pani Bathurst zwróciła się do córki Dino, ile razy mam ci powtarzać, abyś przygotowała herbatę? pani z seks ofert ocknęła się z głębokiej zadumy i porwała się z krzesła. Bardzo mi przy krowyszeptała nieśmiałoale zupełnie zapomniałam. Lekka, niby motyl, wybiegła z pokoju, a matka przez dłuższą chwilę spoglądała za nią niechętnie. Wreszcie zwróciła się do gościa.

Komentarze: 16


noavatar.png
Kaleigh 2017-11-06

Frapująco stworzone

noavatar.png
Mallory 2017-11-06

spoko skreślone

noavatar.png
Epifania 2017-11-06

ekstra się przeglądało

noavatar.png
Vinnie 2017-11-18

lubie twój blog

noavatar.png
Sparkle 2017-11-18

lubie twój blog

noavatar.png
Tesha 2017-11-20

konkretnie interesująco wypisane

noavatar.png
Miquel 2017-11-20

zainspirował się w wpisika

noavatar.png
Haywood 2017-11-24

recytował spośród wzmocnionym oddechem

noavatar.png
Ressie 2017-11-25

fascynujący blog gdy plus wpisik

noavatar.png
Peter 2017-11-25

Klawy wpisik

noavatar.png
Karan 2017-11-25

bede tedy gnębić skoro nadzwyczajnie budujesz

noavatar.png
Sheldon 2017-11-25

dzięki zanadto odjazdową legendę

noavatar.png
Dylan 2017-11-25

Zafascynowało miażdży niesamowicie

noavatar.png
Branden 2017-11-25

stanowisz idealnego bloga

noavatar.png
Elroy 2017-11-25

pozdro dla skryby, rewelacyjnie kształtujesz:)

noavatar.png
Alexis 2017-11-25

spoko stworzone